هنرآموزش چگونه از اطلاعات شما حراست می‌کند؟

امروزه با گسترش جریان اطلاعات و استفاده روزمره کاربران از اینترنت و وسایل ارتباطی، حریم خصوصی کاربران به یکی از جدی‌ترین دغدغه‌ها تبدیل شده‌است. نگرانی بسیاری از مشتریان، محفوظ ماندن اطلاعات شخصی همچنین شماره موبایل، نام و نام خانوادگی است که برای ثبت نام و لاگین شدن به ما می‌سپارند. باید گفت ما نیز اهمیت این موضوع را درک می‌کنیم و حریم خصوصی کاربران برای ما اهمیت بسیاری دارد. در ذیل سیاست حفظ حریم خصوصی و محرمانگی اطلاعات کاربران را ملاحظه خواهیدکرد.

چه اطلاعاتی از شما دریافت می‌شود؟

برای ثبت نام در اپلیکشین و وب سایت هنرآموزش لازم است تا اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، تلفن همراه دانش آموز، تلفن همراه مادر و پدر ، کدملی دانش آموز به انضمام اطلاعات مقطع تحصیلی را در اختیار ما قرار دهید. دریافت مشخصات فردی شما نیز صرفاً برای ثبت نام در سایت، هماهنگی‌های لازم برای دوره هاو ارسال اعلان‌های مهم و باخبر کردن شما از رویدادها و تخفیف‌های ویژه، استفاده از خدمات گوناگون موسسه هنر آموزش است.

چگونه از اطلاعات شما محافظت می‌شود؟

با وجود این‌که امنیت را به صورت نسبی تعریف شده است اما در طراحی اپلیکیشن و وب سایت  هنرآموزش سعی شده که از بالاترین سطوح امنیتی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در نظر گرفته شود. در زمان ثبت نام، درخواست کد اعتبار، دانلود نرم‌افزار، ثبت گزارش، ارسال سوال ، ثبت دیدگاه و غیره، تمامی در خواست‌ها و خدمات بر روی سرورهای ایمن و ابری ذخیره و توسط فایروال‌های مستحکم محافظت خواهند شد. اطلاعات شخصی شما نیز به صورت رمزنگاری‌شده در بستر امن HTTPS به وب‌سایت ما منتقل و برای تعاملات بعدی نگهداری خواهند شد.

چه استفاده‌ای اطلاعات شما خواهد شد؟

چه از نظر قانونی چه از نظر اخلاقی ما موظف به صیانت از اطلاعات و پرونده‌های شما هستیم. اطلاعات شخصی شما نیز صرفاً جهت تعاملات بعدی به صورت کدگذاری‌شده نگهداری می‌شوند تا در سفارش‌ها و درخواست‌های آینده بتوانید به راحتی وارد سامانه شوید و در دوره خود را ثبت نام کنید . ما هم از اسپم متنفریم و ایمیل‌ها و پیام‌های تبلیغاتی را برای کاربران‌مان ارسال نخواهیم کرد.

چه کسانی به اطلاعات شما دسترسی دارند؟

همکاران بخش پشتیبانی و خدمات پس از فروش به برخی از اطلاعات شما دسترسی دارند آن هم برای ارائه پشتیبانی بهتر و خدمات با کیفیت‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد. تمامی اطلاعات شخصی شما نزد ما محفوظ خواهد ماند و در اختیار افراد یا سازمان‌های دیگری قرار نخواهد گرفت. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند. به طور کلی ما موظفیم از اطلاعات شما حفاظت و حراست نماییم.

چه کسانی با شما و از چه طریقی از طرف موسسه تماس حاصل می نمایند ؟

کلیه تماس های تلفنی به صورت تماس امن از طریق شماره تلفن 02191098185 و 02191009809 صورت می پذیرد، این بدین معنی است که حتی پشتیبانان و کارشناسان آموزش ، به جهت حفظ محرمانگی تلفن های دانش آموزان و خانواده های آنان، از شماره تلفن های ثبت شده بی اطلاع هستند و تماس ها بصورت ابری و بدون نمایش برای پشتیبانان اتفاق می افتد. لذا کلیه تماس هایی که با شماره های مختلف به نام موسسه اتفاق می افتد ، متعلق به موسسه هنر آموزش نبوده و هیچ کارشناسی مستقیم نمی تواند به دانش آموز و یا خانواده آنان تماس حاصل نماید