نتایج درخشان آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱

اعلام نتایج دوره هوشو استعداد تحلیلی هنرآموزش

سازمان بسیج دانش آموزی و موسسه هنرآموزش با افتخار نتایج درخشان دوره هوش و استعداد تحلیلی  و آزمون تیزهوشان سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ را اعلام می کند:

پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان (هوش و استعداد تحلیلی ) پایه هفتم موسسه هنر آموزش

  1. حنانه قلخانی – فرزانگان یک – استان البرز
  2. فاطمه چیغانی – فرزانگان خرمشهر – استان خوزشتان
  3. امیرحسین هادی – شهید بهشتی ناحیه ۲ – استان لرستان
  4. ابوالفضل حیدری – شهید بهشتی الیگودرز – استان سمنان
  5. محمدطاها رجایی – شهید بهشتی ماهشهر – استان خوزستان
  6. کیان تاج بخش – علامه حلی ده – استان تهران
  7. علی حامد منفرد – علامه حلی سه – استان تهران
  8. ایلیا زند حسامی – علامه حلی سه – استان تهران
  9. نسا بهرامی – فرزانگان ناحیه یک –  استان تهران
  10. ریحانه گودرزی – فرزانگان سه – استان تهران
  11. فاطمه حسنوند – فرزانگان ناحیه یک – استان لرستان
  12. رزا جابری – فرزانگان ناحیه یک – استان لرستان
  13. الیسا نیازی فر – فرزانگان ناحیه یک – استان لرستان
  14. محمدحسین فریدنی – عشایری فارس – استان لرستان
  15. علیرضا امرایی- شهید بهشتی ناحیه دو – استان لرستان
  16. فاطمه رضایی – فرزانگان سمنان – استان سمنان
  17. ملینا محمدی – فرزانگان دو – استان تهران
  18. رضا صدیقی – شهید هاشمی نژاد یک – استان خوزستان
  19. محمد صالح سالاری – شهید بهشتی بروجرد – استان لرستان
  20. طنین امیری – فرزانگان سمنان – استان سمنان
  21. ملیکا عزیزی – فرزانگان دلفان – استان لرستان
  22. نسیم دالوند – فرزانگان یک – استان لرستان
  23. ترانه رشیدیان – فرزانگان ناحیه یک – استان لرستان
  24. آرمیتا یاراحمدی – فرزانگان درود – استان لرستان
  25. مهرسا کلهر – فرزانگان دو – – استان البرز
  26. اسرا حیات الغیب – فرزانگان ناحیه یک – استان لرستان
  27. نفیسه زراعتی – فرزانگان فردوس – استان خراسان
  28. مبینا مرادی – عشایری فارس – استان فارس
  29. ریحانه شاهیوندی – فرزانگان ناحیه یک – استان لرستان
  30. هانیه شاهیوندی – فرزانگان ناحیه یک – استان لرستان
  31. علی حسن پایمرد – شیخ مرتضی انصاری دزفول – استان خوزستان
  32. شایان احمدپور – علامه حلی – استان تهران
  33. محدثه آشوری – فرزانگان مسجد سلیمان -استان خوزستان
  34. سارا ادیبی پور – فرزانگان ناحیه یک – استان لرستان
  35. حامد دلیخون – شهید بهشتی درود – استان لرستان
  36. محمدحسام الوندی – فرزانگان یک – استان لرستان
  37. سینا موسوی – علامه حلی – استان همدان
  38. یکتا دهستانی – فرزانگان بروجرد- استان لرستان
  39. نازنین زهرابیگی- فرزانگان دلفان – استان لرستان
  40. آسانا دشتی پور – فرزانگان دشتستان – استان بوشهر
  41. محمدحسن غلامی – شهید بهشتی ناحیه یک – استان کرمانشاه
  42. مهنا طاهری – فرزانگان ناحیه یک – استان لرستان
  43. فاطمه افراسیابی – فرزانگان ناحیه یک – استان خراسان شمالی
  44. یلدا کاکاوند – فرزانگان ناحیه یک – استان لرستان
  45. شهاب الدین گلین – شهید بهشتی تنکابن – استان مازندران
  46. حسام دریکوند – شهید بهشتی ناحیه دو – استان لرستان
  47. سید علی طاهری – شهید بهشتی ناحیه دو – استان لرستان
  48. محمد امین دارابی – شهید بهشتی ناحیه دو – استان لرستان
  49. یزدان عزیزی – شهید بهشتی الیگودرز – استان لرستان
  50. آتاناز جوکار – فرزانگان یک- استان فارس
  51. آتنا نادرپور – سنندج ناحیه یک- استان کردستان
  52. هستی یاقوتی – فرزانگان ناحیه یک – استان آذربایجان شرقی
  53. پرهام توکلی – شهید بهشتی الیگودرز – استان لرستان

پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان (هوش و استعداد تحلیلی ) پایه دهم موسسه هنر آموزش

  1. امیر مهدی محمودوند – شهید بهشتی ناحیه یک – استان لرستان
  2. علی زارع – شهید صدوقی ناحیه دو – استان یزد
  3. عسل روشنی – فرزانگان کوهدشت – استان لرستان
  4. ریحانه زمانی – فرزانگان دو – استان خوزستان
  5. زهرا زارع – فرزانگان تنکابن – استان مازندران
  6. امیر محمد جعفری – شهید صدوقی ناحیه دو – استان یزد
  7. رز غلامی – فرزانگان ناحیه دو – استان خوزستان
  8. نرگس اوجاقی – فرزانگان شهریار – استان تهران
  9. دنیا مقدم – فرزانگان دو رباط کریم – استان تهران
  10. سیده یاس افشین – شهید صدوقی ناحیه دو – استان تهران
  11. احمدرضا پرور – شهید بهشتی رودهن – استان تهران

نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ موسسه هنرآموزش

برگزیدگان سمپاد 1401 موسسه هنرآموزش - آزمون هوش و استعداد تحلیلی

پاسخ نامه آزمون هوش و استعداد تحلیلی ۱۴۰۱ را اینجا ببینید

دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ هر دو پایه تحصیلی هفتم و دهم متوسطه شرکت نموده اند، برای اطلاع از نتایج خود در تاریخی که اعلام خواهد شد می توانند به سامانه مدارس استعداد های درخشان به آدرس pada.medu.ir مراجعه کرده و نتایج آزمون خود را مشاهده نمایند.

به هنگام ورد به سامانه مدارس استعدادهای درخشان به نکات زیر توجه نمایید:

  • به منظور عملکرد بهتر سامانه، لطفااز مروگرهای زیر استفاده نمایید:
  • ورژن فایرفاکس ۳۰ به بالا
  • ورژن کروم ۴۹ به بالا
  • ورژن اینترنت اکسپلورر ۱۱ به بالا
, , , , , , , , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.