طرح مسیر قهرمانی

مسیر قهرمانی

بسته هدایت تحصیلی طرح مسیر قهرمانی با هدف مشاوره  تحصیلی ویژه دانش آموزان و والدین دانش آموزان متوسطه اول پایه نهم طراحی شده است.

طرح مسیر قهرمانی به معرفی کامل رشته های دبیرستان و هنرستان  و توضیح کامل  در مورد ورود به هر رشته می پردازد. در این  معرفی شغل  های برتر آینده و بازار کار و ظرفیت روحی مورد نیاز را به اولیا معرفی میکند. معرفی رشته های دانشگاهی مرتبط و استفاده از بروز ترین بانک اطلاعاتی مشاغل از دیگر موارد این کارگاه ها خواهد بود. این دوره نیز از سری طرح های همکلاسی شو است که می توانید با تخفیف بیشتری در آن ثبت نام کنید. 

زمان پیشنهادی شروع: متعاقبا اعلام می گردد

زمان پیشنهادی پایان: متعاقبا اعلام می گردد

مدل طرح : فصلی

فازهای اجرای طرح: یک فاز شامل چهار کارگاه

قیمت طرح  مسیر قهرمانی :۱۰۰.۰۰۰ تومان به ازای هر دانش آموز


آموزش ویدیویی ثبت نام:


برای شرکت در این دوره لازم است حتما در پیامرسان ایتا عضو شوید. زیرا که تمام اطلاع رسانی ها، ویدیو های آموزشی و پشتیبانی ها از طریق این پیامرسان صورت خواهد گرفت.

پیام رسان ایتا

دانلود نسخه اندروید پیام رسان ایتا              دانلود نسخه دسکتاپ پیام رسان ایتا               نسخه تحت وب پیام رسان ایتا (بدون نیاز به نصب)


پس از عضویت در پیام رسان ایتا ، برای ثبت نام در طرح مسیر قهرمانی اینجا کلیک کنید

برای استفاده از طرح و تخفیف همکلاسی شو ، قبل از ثبت نام در طرح مسیر قهرمانی با پشتیبان ها (۰۹۳۷۶۹۸۳۷۶۷ – ۰۹۱۶۸۷۰۸۱۰۸ – ۰۲۱۷۱۰۵۷۶۷۰) تماس بگیرید.

اطلاعات و شرایط ثبت نام طرح مسیر قهرمانی به زودی منتشر خواهد شد.

ثبت نام هنرآموزش

, , , , , , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هنرآموزش-لوگوتایپ-سفید-1

موسسه هنرآموزش با سابقه ای چندین ساله در حوزه مشاوره و آموزش کودکان و نوجوانان با برگزاری دوره های آنلاین با اساتید مجرب و با کمترین هزینه ممکن در جهت اعتلای ایران عزیزمان گام برداشته است