طرح شب امتحان

شب امتحان

طرح شب امتحان ویژه متوسطه اول و دوم (پایه نهم و دوازدهم)

طرح شب امتحان ویژه دانش آموزان پایه نهم و پایه دوازدهم که در مقطع انتهای پایه خود باید در امتحانات نهایی شرکت کنند، برنامه ریزی شده است. در این طرح که در اواخر  فرودین تا اواخر خرداد برگزار خواهد شد، برای شرکت کنندگان در دروس مد نظر جلساتی ویژه آمادگی امتحانات نهایی برگزار میشود. در این کلاس ها، نمونه سوالات امتحانی سال های گذشته، مباحث پرتکرار و مورد هدف طراحان و همچنین نکات مشاوره به همراه جزوه نمونه سوالات برای شرکت کنندگان ارائه میشود.

زمان پیشنهادی شروع: متعاقبا اعلام می گردد

زمان پیشنهادی پایان: متعاقبا اعلام می گردد

مدل طرح: فصلی

فاز های اجرای طرح:  یک فاز

قیمت طرح ویژه پایه نهم: متعاقبا اعلام خواهد شد.

قیمت طرح ویژه پایه دوازدهم: متعاقبا اعلام خواهد شد.

اطلاعات و شرایط ثبت نام طرح شب امتحان به زودی منتشر خواهد شد.


آموزش ویدیویی ثبت نام:


برای شرکت در این دوره لازم است حتما در پیامرسان ایتا عضو شوید. زیرا که تمام اطلاع رسانی ها، ویدیو های آموزشی و پشتیبانی ها از طریق این پیامرسان صورت خواهد گرفت.

پیام رسان ایتا

دانلود نسخه اندروید پیام رسان ایتا              دانلود نسخه دسکتاپ پیام رسان ایتا               نسخه تحت وب پیام رسان ایتا (بدون نیاز به نصب)


پس از عضویت در پیام رسان ایتا ، برای ثبت نام در طرح شب امتحان اینجا کلیک کنید

برای استفاده از طرح و تخفیف همکلاسی شو ، قبل از ثبت نام در طرح شب امتحان با پشتیبان ها (۰۹۳۷۶۹۸۳۷۶۷ – ۰۹۱۶۸۷۰۸۱۰۸ – ۰۲۱۷۱۰۵۷۶۷۰) تماس بگیرید.

ثبت نام هنرآموزش

, , , , , ,
اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هنرآموزش-لوگوتایپ-سفید-1

موسسه هنرآموزش با سابقه ای چندین ساله در حوزه مشاوره و آموزش کودکان و نوجوانان با برگزاری دوره های آنلاین با اساتید مجرب و با کمترین هزینه ممکن در جهت اعتلای ایران عزیزمان گام برداشته است